Biežāk uzdotie jautājumi
1. Kur pasūtīt un saņemt preces?
Pasūtījumu var ērti noformēt mūsu uzņēmuma veikalos un ofisā. Klientiem, ar kuriem SIA GRIF ir noslēgts preces piegādes līgums, mēs garantējam piegādi. Preces piegāde tiek veikta, ņemot vērā noteikumus, kas katram uzņēmumam atsevišķi tiek iekļauti preces piegādes līgumā.

2. Piegādes laiks.
Mēs esam ieinteresēti, lai klients pēc iespējas ātrāk saņemtu visus nepieciešamos aizsardzības līdzekļus, taču neatkarīgi no mums piegādes laiks atkarīgs no:
- preces atlikuma noliktavā;
- preces sortimenta ražotāja noliktavā.
Ja nekādu neparedzētu šķēršļu nav, tad prece tiek nogādāta 1-3 darba dienu laikā.

3. Darba apavu un apģērbu lietošanas ilgums.
Lietošanas ilgums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem: darba vides apstākļiem, kuros darbinieks valkā aizsarglīdzekli vai apģērbu, preces nodilumizturības un preces ražošanas kvalitātes, kā arī aizsarglīdzekļa kopšanas un uzglabāšanas. Darba apavus un apģērbus nepieciešams regulāri tīrīt un uzglabāt atbilstoši instrukcijai. Tādā veidā Jūs ievērojami pagarināsiet to kalpošanas ilgumu.

4. Kā izvēlēties darba apģērbu.
Piedāvājam plašu gatavo izstrādājumu klāstu, kā arī individuāli šūtu darba apģērbu pēc klienta pasūtījuma. Mūsu veikalos Jums piedāvās vairākus variantus Jums nepieciešamo gatavo darba apģērbu. Ir pieejamas dažādas krāsas, audumi un modeļi. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko un ērtāko modeli, kas izpaužas korporatīvā stila krāsu kombinācijās. Tomēr, ja veikalos neatradīsiet vēlamo, mūsu speciālisti palīdzēs Jums noformēt pasūtījumu, pēc kā mūsu šūšanas ražotnē tiks izgatavoti apģērbi, ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Jārēķinās, ka salīdzinot ar preci, ko ir iespējams iegādāties veikalos, šūšana prasīs zināmu laika periodu.
Papildus darba formai piedāvājam izšūt Jūsu kompānijas logotipu uz darba apģērbiem, T-krekliem, cepurītēm ar nadziņu;

5. Vai ir iespējams uzaicināt Jūsu speciālistu pie mums uz konsultāciju?
Ja Jums ir nepieciešama konsultācija par darba aizsardzības līdzekļu izvēli, mūsu menedžeri labprāt aizbrauks uz Jūsu uzņēmumu, lai iepazītos ar darba specifiku, ieteiktu produktīvāko un ekonomiski izdevīgāko risinājumu, kā arī parādītu piemērus. Mūsu menedžerus uzaicināt, zvanot uz tirdzniecības nodaļu pa tālr. 67847638, vai arī rakstot uz tirdznieciba@grif.lv.

6. Kur iespējams testēt un pārbaudīt pretkritiena sistēmas un jostas?
Saskaņā ar pretkritiena aizsardzības līdzekļu standartu prasībām katru gadu tiem jābūt veiktai apskatei sertificētās iestādēs. SIA GRIF speciālisti ir pilnvaroti pārbaudīt KRATOS SAFETY. EKMAN-FALLSAFE, PROTEKT, SÖLL un MILLER ražotāju drošības sistēmas. Informāciju par iespejām pārbaudīt pretkritiena sistēmas varat iegūt jebkurā mūsu veikalā vai pie menedžeriem.