Piegādes nosacījumi
Kā pirkt preces?

Preces iespējams iegādāties, noformējot pasūtījumu interneta veikalā vai zvanot pa telefoniem 67187878 vai 67847638.
Preces apraksta lapā spiediet pogu Pievienot grozam un dodieties uz Preču grozu, lai noformētu pasūtījumu.
Pirkumu grozā izvēlieties apmaksas variantu un preču saņemšanas vietu, ierakstiet visu nepieciešamo informāciju, lai pēc iespējas ātrāk varētu sagatavot preci izsniegšanai attiecīgajā SIA GRIF veikalā.

Apmaksa skaidrā naudā vai ar kredītkarti saņemot preci SIA GRIF veikalos

Apmaksa skaidrā naudā
Pirkuma apmaksa tiek veikta preces saņemšanas brīdī. Tiek izsniegs atbilstošos pirkuma dokumentus, kas noteikti jāsaglabā, lai mēs varētu nodrošināt ražotāja noteikto garantiju iegādātajai precei.

Apmaksa ar kredītkarti saņemot preci
Pieņemam Visa, Mastercard, Visa Electron un Maestro kredītkartes. Ja pirkums pārsniedz 200 EUR, lūdzam uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsi kartes autorizācijas kvīti un preču pavadzīmi, kas kalpos, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu

Rūpīgi aizpildiet visus pirkuma noformēšanai prasītos datus un sistēma pēc šiem datiem automātiski sastādīs priekšapmaksas rēķinu. Priekšapmaksas rēķins pieejams tūlītējai izdrukāšanai kā arī tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preci varēsiet saņemt SIA “GRIF” veiklā tikai pēc pilnas priekšapmaksas rēķina summas ienākšanas SIA GRIF bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apstiprinājums.